Retaj Royale İstanbul / Güneşli

2 3 4 5 6 7 8 9 1 0


Retaj Royale, İstanbul’un İş Merkezi bölgesi Güneşli’nin kalbinde, büyük eğlence ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu, Atatürk Uluslararası Hava Limanına 5 dakikalık ve CNR Expo Merkezine 8 dakikalık sürüş mesafesindeki elverişli bir lokasyonda yer almaktadır. 

Retaj İstanbul’daki klimalı modern geniş odalar uydu yayınlı TV, mini bar, saç kurutma makinesi, çay ve kahve makinesi olanaklarını sunmaktadır. Her bir odada bir çalışma masası ve küvetli özel bir banyo yer almaktadır. 

Retaj Royale, hem Türk Mutfağını hem de uluslararası mutfakları kapsayacak şekilde geniş bir akşam yemeği opsiyonu tercih olanağını ve çeşitliliğini sunmaktadır. Farklı büyüklükte toplantılar için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ile donatılmış Balo Salonu ve samimi toplantı odaları, otelimizi iş organizasyonları ve kişisel etkinler için İstanbul’un ideal bir buluşma yeri haline getirmektedir. 

Otel, boş zamanların değerlendirilmesi için bir dizi faaliyet sunmaktadır. Misafirlerimiz, tam teçhizatlı modern sağlık kulübünde yapacakları antrenmanların, saunanın, Türk Hamamının ve kapalı yüzme havuzunun keyfini çıkarabilirler. 

Otel tarafından tedarik edilen tarifeli ücretsiz servis otobüsü İstanbul’un tarihi alanlarına, hava alanına ve şehir merkezine kolay erişim sağlamaktadır.